top of page
Zoeken
  • Juf Annie

Inschrijvingen en Voorstellingen 2018

Inschrijvingen :

  • Voor de leerlingen die meedoen aan het bevrijdingsfeest, gaan de inschrijvingen door op zat 01/09/’18 in de Meander, vlak voor de grote repetitie (info: zie mail).

  • Voor al de andere leerlingen en de nieuwe leerlingen gaan de inschrijvingen en de bestelling van het balletuniform (wordt geleverd door de balletschool) door op woe 12/9/’18 tussen 16 en 18 u in de Rank (zie mail)

Voorstellingen :

  • zat  8 /09/’18 (13.00 – 16.00): een 50 – tal leerlingen van onze school doen mee aan het bevrijdingsfeest op een buitenpodium op het kerkplein in Rotselaar. Wij herdenken al dansend het einde van W.O.I. Kom onze leerlingen een hartje onder de riem steken. Voorstelling rond 13.30 en rond 15.25. Toegang = gratis 

  • voorstelling : sprookje : “het meisje met de zwavelstokjes” : datum : info volgt nog


Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Mededelingen

bottom of page